Jaki rodzaj soczewek wybrać?

Witam. Mam pytanie odnośnie soczewek kontaktowych. Ponieważ pracuje w temperaturze - 23 stopnie codziennie przez 8 godzin to czy noszenie soczewek w takich warunkach jest bezpieczne? Jeżeli tak to jaki rodzaj soczewek wybrać ? Mam na myśli materiał z jakiego są wykonane oraz okres przydatności (dzienne, tygodniowe, miesięczne). Z góry dziękuje za odpowiedź.

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze bardziej wskazane są okulary aczkolwiek coś więcej wskazane byłoby udanie się do optyką