Jaki rozmiar członka jest prawidłowy dla wieku 21 lat?

Witam serdecznie, moje pytanie kieruje do specjalistów urologów, andrologów - Mam 21 lat, i niepokoją mnie wymiary mojego prącia - ponieważ w stanie spoczynku wynosi on od 3 do 5-6 centymetrów, co powoduje u mnie depresję, co więcej w momencie erekcji co niewątpliwie jest dla mnie ważniejszym aspektem wynosi on do 11cm(gdzie 11cm to absolutny max) zależnie od siły podniecenia - normalnie wynosi 10cm. Dodam iż od zawsze byłem przewrażliwiony na punkcie mojego przyrodzenia, i zauważyłem że w momencie dojrzewania nie urósł ani centymetra - w wieku 12 lat, gdy zacząłem się interesować moim interesem - posiadał dokładnie ten sam rozmiar tzn. 10cm w momencie erekcji - co jest dość niepokojące ponieważ w momencie dojrzewania płciowego stan ten powinien ulec zmianie - tak się nie stało. W ostatnim czasie w moim życiu doszło do 2 kontaktów seksualnych, każdy z nich zakończył się klęską - ponieważ z ogromnego stresu przed odrzuceniem mój penis nie chciał osiągnąć erekcji, a ciało trzęsło się ze strachu, przez co w tym momencie popadłem w niesamowitą depresję, brak chęci do życia. Co gorsza jestem osobą dość atrakcyjną wizualnie, tak samo mój wzrost 195cm, kumuluje u mnie nie chęć do życia ponieważ mój mały interes wygląda, szczerze rzecz ujmując komicznie przy mojej budowie ciała - czy jakiś lekarz może wytłumaczyć mi tą przypadłość, nie chodzi już o sam rozmiar penisa, ale o fakt że nie urósł podczas okresu dojrzewania i czy w związku z powyższym jest jeszcze jakaś nadzieja na poprawę tej sytuacji, wyłączając chirurgiczne metody powiększania prącia - ponieważ wiążą się ze zbyt dużym ryzykiem.

Polecam konsultację z psychologiem seksuologiem. Myślę, że będzie mógł pomóc w podniesieniu samoakceptacji. Pozdrawiam