Jaki sport uprawiać zimą zamiast biegania?

Witam, przez wakacje (generalnie lato), udało mi się schudnąć kilka kilogramów, dzięki bieganiu. Biegałam 3 razy w tygodniu po około 6 km. W jaki sposób mogę utrzymać tę wagę podczas zimy? W zimie nie biegam, gdyż jest zimno, a ja łatwo się przeziębiam. Co mogłabym robić w zamian aby nie przytyć?
KOBIETA ponad rok temu

Witam!
Serdecznie polecam basen, pływanie kształtuje naszą sylwetkę oraz jest dobrą metodą relaksacji.
Pozdrawiam,
Kłósek Patrycja
dietetyk kliniczny