Jaki środek na odbudowę w stawie kolanowym kupić?

Walczę z nadwagą, zaczęły boleć mnie kolana przy zginaniu. Myślę żeby kupić jakiś srodek na odbudowę w stawie kolanowym. Tylko na co zwrócić uwagę? Kolagen typu 2, glukozamina? Chodzi mi o ilość w danym środku. Zastanawiam się też nad środkiem 4flex. Poprosze o porady.

Dzień dobry,

4flex mozna zastosować, ale lepszy będzie w tym wypadku collaflex.Podaje lek ziołowy polecany przez farmaceutów-fitoterapeutów.

pozdrawiam !

Dzień Dobry,

warto byłoby zacząć od stopniowej redukcji masy ciała, wprowadzenia odpowiedniej aktywności fizycznej i zrobienia pakietu badań. Jeśli chodzi o suplementację to dobrym wyborem może być Flexit Drink Nutrend, Arthroblock forte Olimp lub właśnie 4flex.

Pozdrawiam,
www.nutricus.pl