Jaki środek zażyć, żeby penis był sztywny na długo?

Dzień dobry. Podczas stosunku szybko dochodzi do erekcji i penis szybko opada. Chciałbym, aby stosunek trwał dłużej i dawał przyjemność nie tylko mi, ale i partnerce. Proszę o informacje, co może być przyczyną tak krótkiego wzwodu? Jak można sztywność penisa wydłużyć? Czy są jakieś leki - poza Viagrą - na wydłużenie stosunku? Bardzo proszę o pomoc, bo sytuacja szybkiego dochodzenia bardzo mnie zaczyna denerwować. Partnerka również wydaje się rozczarowana całą sytuacją, a to denerwuje mnie jeszcze bardziej. Nie wiem co ewentualnie można zrobić, aby wydłużyć sztywność penisa. A może za ten stan odpowiada jakaś choroba? Jakiegoś rodzaju zaburzenie? Proszę o pomoc
ponad rok temu

Witam!

W pierwszej kolejności należy wyeliminować ewentualne przyczyny zaniku erekcji w trakcie stosunku. Powodować je może np. nadmierna masturbacja, a tym samym spadek doznań podczas zbliżenia z kobietą. Istotne znaczenie ma również stres, nerwowe sytuacje dnia codziennego, a także nałogowe stosowanie używek czy nieprawidłowa dieta.

Jeżeli jednak wykluczenie tych przyczyn nie przynosi rezultatu, konieczna jest konsultacja ze specjalistą urologiem, który jednocześnie doradzi metodę podtrzymywania erekcji.

Pozdrawiam