Jaki suplement diety z magnezem wybrać?

Witam, pisze w sprawie magnezu jaki kupic, czytalem wiele opinie i rozne sa zdania. Poszukuje magnezu ktory bedzie szybko przyswajalny i skuteczny, stosowalem wiele tabletek ale jakos slabo to oddzialywalo na moj organizm. Czekam na porady i z gory dziekuje za pomoc. :) Pozdrawiam

Najlepiej wchłaniają się mleczan oraZ cytrynian magnezu i jeśli jest potrzba suplementacji to należy spożywać takie suplementy.