Jaki suplementy stosować u dwulatki że stwierdzoną padaczką?

Czy i jakie suplementy stosować u dwulatki ze stwierdzona padaczka nieświadomości przy stosowaniu leku Keprra

Leczenie powinien Państwu zaproponowac lekarz prowadzący, na pewno witD3. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu.