Jaki szampon i maska na przetłuszczające się włosy?

Mam 19 lat, i borykam się z prztłuszczającymi włosami odkąd pamiętam, stosuje różne szampny, bez SLS i alkoholu aby nie podrażniało skórę głowy, ale bez skutku, dodam również że przyjmuję wit. E i magnez.. Włosy próbuję "przytrzymać" ale to na nic, bo i tak po 5h już są tłuste u nasady, a reszta jest sucha. Jakiego używać szamponu i maski ? Co robię źle? Myślę nad zmianą szamponu z Jantaru na Biovax ? Czy to pomoże?

Witam Panią,

Myślę, że sama zmiana szamponu nie przyniesie poprawy ponieważ powód przetłuszczania włosów może leżeć wewnątrz organizmu.

Zalecam wizytę w gabinecie kosmetologicznym- trychologicznym celem zbadania skóry głowy i przeprowadzenia dogłębnego wywiadu.
W razie pytań pozostaje do Pani dyspozycji pod mailem kontakt@instytutadamowicz.pl

Pozdrawiam:-)