Jaki szampon stosować na łojotokowe zapalenie skóry głowy?

Cześć, rok temu miałem łojotokowe zapalenie skóry głowy. Pomogło leczenie Stieprox-em. Tyle, że po kuracji tym nie udałem się ponownie do dermatologa. Wygląda na to, że choroba ponownie wróciła. I tu jest moje pytanie. Jaki szampon najlepiej stosować? Przez ten okres czasu stosowałem przeróżne szampony, które prawdopodobnie przyczyniły się do powrotu tej choroby, ale nie wiem jaki wybrać w tej sytuacji.

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna wizyta u lekarza dermatologa, po badaniu będzie można zalecić odpowiednie dalsze postępowanie.