Jaki termometr dla 2,5-letniego dziecka?

Witam Chciałabym zapytać jaki jest najlepszy termometr dla mojego dziecka 2,5 letniego? Dotychczas używałam takiego do pupy, ale zauważyłam że mój syn nie zawsze komfortowo znosi takie mierzenie. Na rynku dostępne są różne termometry elektroniczne i tzw. 'pistolety' itd. Czy one są wiarygodne? Chciałabym kupić jeden porządny termometr. Pozdrawiam Agnieszka

Aleksander Ropielewski

Tzw. pistolet będzei odpowiednim rozwiązaniem dla celów pomiarów domowych.