Jaki test na obecność narkotyków?

Jaki mam test zakupić na obecność narkotyków w organiźmie. Mój syn lat 30 przebywał w ośrodku dla uzależnionych od narkotyów- terapie przerwał po 10 miesiącach. W tej chwili twierdzi że ma anginę, w rozmowie telefonicznej ma problemy z mowa i jest jakiś dziwny. proszę o poradę

MULTI Test do jednoczesnego wykrywania w moczu amfetaminy, kokainy, morfiny, heroiny, marihuany i haszyszu. Test do użytku domowego.
MULTI Test do jednoczesnego wykrywania w moczu amfetaminy, kokainy, morfiny, heroiny, marihuany i haszyszu.

Test do użytku domowego!

Multi Test jest szybkim jednostopniowym testem jakościowym do wykrywania narkotyków w ludzkim moczu.
Marihuana i haszysz (kanabinoidy) są środkami halucynogennymi otrzymywanymi z różnych części roślin zwanych konopiami indyjskimi. Głównym sposobem zażywania marihuany/haszyszu jest palenie. Efekt wywołany zapaleniem jednego papierosa pojawia się po 20 – 30 minutach od momentu użycia i utrzymuje się na poziomie wykrywalnym przez 3 – 10 dni.
Kokaina jest wydalana z moczem głównie jako benzoilecgonina. Czas połowicznego rozpadu dla tego związku wynosi 5 – 8 godzin i jest znacznie dłuższy niż czas półtrwania kokainy (0,5 – 1,5 godziny), generalnie jednak benzoilecgonina może być wykryta 24 do 60 godzin po zażyciu kokainy.

Morfina, heroina (leki makowcowe, inaczej opiaty) są pozyskiwane z żywicy maku lekarskiego (opium). Heroina jest szybko metabolizowana do morfiny. Tak więc w moczu osoby zażywającej tylko heroinę wykrywa się morfinę i jej glikozyd kwasu glukuronowego (glukuronid morfiny).

Amfetamina jest jedną z rodziny amin sympatykomimetycznych, które pobudzają centralny układ nerwowy, wywołują anoreksję, podwyższają temperaturę ciała i przepływ naczyniowo-sercowy. Może być zażywana doustnie, dożylnie lub przez palenie czy wdychanie. Amfetamina zwiększa częstość akcji serca, ciśnienie krwi oraz zmniejsza łaknienie. Zauważono, że nadużywanie amfetaminy prowadzi do trwałego uszkodzenia pewnych podstawowych struktur nerwowych mózgu.
Będzie Panią kosztował ok 30 -38 zł.