Jaki to może być rodzaj nerwicy?

Witam proszę o pomoc w podpowiedzi na jaki rodzaj nerwicy mogę cierpieć bo juz sama ssię gubię.Otorz miewam różne objawy bóle mięśni uczucie ich napinania drgania poszczególnych różnych cczęści ciała lekkie klocie a pod piersiami wzdęcia uczucie słabości w nogach czasami drżenia uczucie czegos w gardle a wtedy zaczyna mi się trochę ciężko oddychać tzn zaczynam szybciej oddychać do tego odczuwam niepokój ze zaraz zemdleje itd czrgo się bardzo boję. Dodam że mam leki przed zostanie samej w domu.

Witam Panią, przez internet trudno jest stawiać komuś diagnozę; to wręcz nieetyczne. Dość często bywa tak, że obecność objawów psychosomatycznych ma związek z lękami separacyjnymi pacjenta. To jednak należy zbadać w gabinecie przede wszystkim psychoterapeuty. "Etykieta" psychiatryczna nie jest tu tak naprawdę ważna; ważne jest ustalenie przyczyny objawów i i działania zmierzające ku ich rozwiązaniu. Np. w gabinecie psychoterapeutycznym raczej nie uzyska Pani informacji nt. "przypiętej łatki", bo to terapeuty nie interesuje i z punktu widzenia psychoterapii nie jest istotne.Istotne jest z jakim konfliktem wewnętrznym zgłasza się pacjent oraz wspólne zastanawianie się, jak go rozwiązać.

Pozdrawiam

Witam
Trudno postawić diagnozę na podstawie krótkiego opisu.
Prawdopodobnie jest to nerwica lękowa, jednak rzetelną
diagnozę można postawić tylko podczas osobistej konsultacji.
Niezależnie od rodzaju nerwicy ważne jest aby podjęła Pani leczenie,
gdyż objawy będą się nasilać. Mogą też pojawić się inne zaburzenia.
Najlepszym rozwiązaniem będzie niezwłoczne podjęcie psychoterapii.
Gdyby chciała Pani porozmawiać o problemie i ewentualnie
podjąć terapię to zapraszam do kontaktu.
Pozdrawiam serdecznie