Jaki to tydzień ciąży na podstawie badania BHCG?

Witam.
Mam pytanie. Mój wynik beta-HCG wynosi 93508ml U/ml. Chwiałabym wiedzieć, który to tydzień ciąży.

ponad rok temu

Witam serdecznie!
Uzyskany przez Panią wynik świadczy, że w dniu wykonania badania była Pani w 7-8 tygodniu ciąży. Wartości hormonu w danym tygodniu mają duże rozpiętości, dlatego nie można dokładnie ustalić wieku ciąży. Dla dokładnego ustalenia konieczna jest wizyta u ginekologa.
Pozdrawiam.