Jaki tryb życia należy prowadzić przy podanych objawach?

Witam serdecznie, 4.03.2011 roku stwierdzono u mnie wrodzoną wadę serca - niedomykalność oraz zwiotczenie zastawki mitralnej. 28.10.2016 roku w badaniu Holterem bardzo liczne okresy tachykardii zatokowej. Przepisano Isoptin 40 2x1, acesan 50 1x1, Aspragin 1x1. 7.06.2017 podczas znieczulenia ogólnego (zabieg łyżeczkowania macicy - ciąża obumarła, polipy endometrium) doszło do ostrego stanu zawałowego oraz problemów z wybudzeniem, które trawo kilka godzin zamiast kilku minut. 03.04.2014 wycięto guz głowy kości udowej lewej (hist-pat - tłuszczak) 25.03.2015 - opis tk odc C brak lordozy ze zaznaczeniem kifozy. Zwężenie przestrzeni międzykręgowej c3/c4 i c4/c5, skrócone kanały kostne c2 18mm, c3 15mm, c7 14mm 23.06.2015 - MR odc C W odcinku c3-c7 wyostrzenie krawędzi trzonów z towarzyszącym modelowaniem krążków co powoduje zmniejszenie przestrzeni płynowej przedrdeniowej. Zwężenie zachyłka bocznego lewego, i otworu korzeniowego c5/c6. Zmiany dyskopatyczne, zwyrodnieniowo-wytwórcze na c5/c6 03.04.17 - tk wątroby - segment 8 zmiana ogniskowa 28mm(gruczolak, FNH?). W fazie tętniczej wzmacnia się intensywnie, niejednorodnie, Do obwodu od zmiany w fazie tętniczej obszar intensywnego wzmacniania - zaburzona persfuzja. W okolicach spływu żył zmiana 16mm odp naczyniakowi. Ponadto zdiagnozowano hipoglikemię reaktywną, podejrzenie insulinomy, zespół podstawno-kręgowy, w eeg napadowe uogólnione wyładowania fal ostrych z przewagą woltażu znad prawej półkuli. HW aktywuje zmiany napadowe - pod padaczki skroniowej. Przyjmuję w/w leki memotropil 1200mg, leki nlpz nie przynoszą rezultatu, rehabilitacja z nfz chwilą ulgę raz w roku. prywatnie mnie nie stać. Pytanie brzmi jakiej w branży mogę bezpiecznie pracować? Praca biurowa nasila bóle kręgosłupa szyjnego, fizyczna - ze strony serca. Jaki tryb życia prowadzić? Czy ubiegać się o rentę socjalną?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się do lekarza kardiologa i kierować się jego zaleceniami , wskazana konsultacja lekarza hepatologa