Jaki wibrator kupić żonie, która osiąga tylko orgazm łechtaczkowy?

Witam,jaki wibrator kupić żonie gdy ona osiąga tylko orazm łechtaczkowy,pracowaliśmy nad pochwowym ale albo coś robię nie tak albo po prostu sie nie da,proszę o porade,dziękuję

Dzień dobry!

Duża grupa kobiet nie przeżywa orgazmów tzw. pochwowych, ponieważ pochwa jest znacząco mniej unerwiona i wrażliwa na dotyk niż łechtaczka. Orgazm, jako zjawisko fizjologiczne jest tylko jeden. Różne są jedynie drogi jego osiągania. Żadna z nich nie jest bardziej wartościowa niż inne.

Pozdrawiam!