Jaki wpływ ma wysoka gorączka tuż przed owulacją?

Witam! Mam pytanie odnośnie grypy. Jaki wpływ ma wysoka gorączka tuż przed owulacją? Miałam grypę i wysoką gorączkę, trwającą łącznie 5 dni. Brałam wiele leków przeciwgorączkowych. Ostatniego dnia pojawiły się plamienia - brązowe, jakby oczyszczanie macicy. Trwało to 5 dni, można podciągnąć pod plamienia owulacyjne, ponieważ po nich pojawił się typowy śluz płodny (przejrzysty, jakby białko jajka). Występował 6 dni, w przedostatni dzień zdarzył się stosunek bez zabezpieczenia. Ogólnie mam okresy nieregularne, długie cykle i zastanawiam się, czy wystąpiła owulacja. Dodatkowo mój partner bierze silne leki antydepresyjne, wcześniej brał też narkotyki. Wydaję mi się, że jakość jego nasienia może być kiepska, mimo wszystko mam obawy. Poza delikatnym bólem piersi nie mam objawów, spóźnia mi się okres około 3-5 dni, ciężko stwierdzić, bo zazwyczaj nie mam żadnych objawów poza czuciem piersi.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje oznaczyć poziom beta hcg i koniecznie udac. Się do lekarza ginekologa