Jaki wpływ na dalsze leczenie ma nierówne wstawienie implantu zęba?

Witam Miałam dziś wstawiany implant piątka dolna. Niestety nie został on prosto wkręcony, końcówka implantu znajduje sie blisko korzenia czwórki. Co należy zrobić w takim przypadku, w jaki sposób będzie to rzutować na dalszy przebieg leczenia i w przyszłości, jeżeli np. będę chciała wstawić sobie implant dolnej czwórki ? Z góry dziękuje za odpowiedz. Edyta

pozdrawiam serdecznie
Grzegorz Gdula