Jaki wpływ na dziecko może mieć Klonazepam?

witam.mam pytanko gdy stosuję klonazepan 2mg dziennie,rexetin 30mg dziennie i convulex mogę spać z dzieckiem czy przez pot dziecko nie może w jaki kolwiek sposów wchłaniać tych substancji?dziękuję. i czy mogę stosować tabletki maxigra przy tym zestawia gdyż nie mogę osiągnąć orgazmu z żoną już przez 5 tygodni od brania rexetinu.rexetin biorę już 5 tygodni i poprawy nie zaówarzyłem raczej żednej oprócz delikatnej ale nazwał bym to raczej efektem placebo.Z góry dziękuję za odpowiedź.pozdrawiam.

Lek. Tomasz Budlewski

Nie sadze aby przez pot groziło coś dziecku. Do do druegiegi pytania najlepiej udac się do lekarza prowadzącego leczenie może lepiej byłoby zmodyfikować dotychczasowe leczenie