Jaki wpływ na organizm ma Candezek Combi?

Candezek Combi 16 mg 10 mg, stosuję ten lek, ale mam w weekend imprezkę. Czy alkohol w małej ilości wpłynie negatywnie na mój organizm? I czy lek ten może być wykryty przy badaniu krwi i moczu podczas badań okresowych u lekarza medycyny pracy?

Witam
Można się napić. Alkohol w umiarkowanej ilości nie wpłynie negatywnie. Lek nie będzie wykryty w czasie badań okresowych
Pozdrawiam