Jaki wpływ na płodność mają problemy z erekcją?

Dzień dobry, Jesteśmy z meżem po ślubie i chcemy starać się o dziecko. Jestem pierwsza parrnerką seksualną meża. Jako młody chlopak czesto sie mastur i i mowi że zawsze miał problemy z erekcją. .Uprawialiśmy już seks ale zawsze powtarza się problem z erekcją. Maż ma 32 lata. Czy środki wspomagające erekcję nie będą mialy negatywnego wpływu na płodność?

Lek. Paweł Szadkowski

Zaburzenia erekcji i zaburzenia płodności to dwa oddzielne tematy i nie muszą mieć ze sobą związku. Warto udać się do urologa lub seksuologa w celu diagnostyki i ewentualnie zalecenia odpowiedniego leczenia.