Jaki wpływ na poziom CRP może mieć biegunka?

Witam. Moja 4 letnia córcia 18.09 trafiła do szpitala z powodu 3 dniowej gorączki(3 dni wcześniej dokor stwierdził jelitówkę i od tego miała być gorączka). W szpitalu zrobili CRP wynosiło 50. Po czym dostała antybiotyk. Rtg wyszło zapalenie płuc. Przed 2 tygodnie crp powoli spadało. W między czasie okazało się źe jest też w gardle gronkowiec złocisty. Dostała inne antybiotyki(wankomycyne biotaksym). Crp nadal spadało powoli. Dziś mija 16 dzień jak bierze te antybiotyki ingalacje. Dnia 3.10 crp miała 0.8. Wczoraj dostala luźnych kupek i CRP wyszlo 5. Czy możliwe ze CRP wzrosło przez biegunke. W dzien biegunki dostala kroplowke i do tej pory(w dzien biegunki 5 luznych kupek,wczoraj jedna,dzis 0)juz ustaly. Czy CRP moglo sie powiekszyc z powodu biegunki???? pozdrawiam.

CRP raczej nie wzrosło z powodu biegunki, chociaż jest to możliwe jeśli to infekcyjna zakaźna biegunka anie poantybiotykowa. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż oczekiwany okres udzielania odpowiedzi ze strony portalu.