Jaki wpływ na zdrowie dziecka z padaczką może mieć szczepienie?

Witam. Chcialabym dowiedzieć się czy szczepienie u dziecka z podejzeniem padaczki (3,5 roku) moze wywołać niechciane skutki, spotkałam kobiete która mnie nastraszyła, że u dziecka z padaczką zwykłe podstawowe szczepienia mogą wywołać nawet śmierć. O niczym takim wczesniej nie słyszałam. Prosze o pomoc.

Lek. Tomasz Budlewski

Spokojnie proszę kierowac się zaleceniami lekarza pediatry kwalifikującego do szczepienia