Jaki wpływ na zdrowie ma stosowanie leków i ziół razem?

Witam, od ponad 2 msc. biorę tab. Yasminelle. Od 21 dni biorę lek Preductal MR 35mg. Od 25 dni stosuje: MERZ special, tran z wątroby rekina, olejek z wiesiołka. Przez 2 tyg. piłam herbatę z pokrzywy i skrzypu polnego.Ostatnio został mi przepisany gynazol, który użyłam,po nim stosowałam Mycosyst(co 2 dni przez tydz. teraz 1 co tydz.).Leczyłam się też urofuraginum(1op.). Czy mogę przyjmować te leki razem i czy coś z tej listy mogło mi zaszkodzić?(15min. bolesne skurcze mięśni od kolana do stopy)

Gynazol w połączeniu z yasminelle może zaburzyć krwawienia miesięczne, zwiększyc lub zmniejszyć ich nasilenie lub spowodować krwawienia międzymiesięczne.
Poza tym leki nie powinny na siebie oddziaływać.