Jaki wspomagacz wybrać, aby zrzucić ok. 8 kg?

Witam Mam do zrzucenia okolo 8 kg. Chciałabym kupić jakiś wspomagacz do diety i ruchu. Therm line fast czy forte ? jaki wybrac?

Natalia Ulewicz Dietetyk, Olsztyn

witam,
Zaden, to tylko strata pieniędzy.
Przy braku odpowiedniej diety efekt zerowy,
Na początek proszę unormować żywienie i wprowadzić umiarkowana aktywnosc fizyczna.

Witam serdecznie,

Odpowiednio zbilansowana dieta i zmiana nawyków żywieniowych w połączeniu z aktywnością fizyczną również zapewnią utratę 8 kg, dlatego nie doradzałabym kupna żadnego z nich.

Pozdrawiam

Witam. Proponuję nie kupować żadnych takich specyfików. Aby schudnąć, trzeba włożyć w to trochę wysiłku i nie należy tego przyspieszać żadnymi tabletkami. Właściwą drogą jest zdrowe odżywianie i aktywność fizyczna. Aby odchudzanie było bezpieczne, bez efektu jojo, optymalna redukcja masy ciała powinna wynosić ok. 0,5-1 kg/ tydzień. Proponuję skorzystać z pomocy dietetyka. Pozdrawiam i zapraszam na stronę www.lekkoizdrowo.pl.