Jaki wykonać pakiet badań profilaktycznych?

Dzień dobry na imię mi Wojciech mam 40 lat.na stałe mieszkam w UK,obecnie jestem na urlopie w Polsce - chciałbym zrobić sobie cały pakiet badań ale nie wiem jakich i gdzie. Zapomniałem zabrać ze sobą polski numer telefonu czyli kontakt ze mną tylko na angielski numer

Witam, każe duże laboratorium oferuje takie badania. Jednak uważam , że lepiej porozmawiać z lekarzem, który dobierze odpowiednie badania, w odniesieniu do przebytych chorób, aktywności zawodowej, seksualnej, sprawności fizycznej etc.