Jaki zabieg usunie przebarwienia z zęba?

Witam, byłam prywatnie na zabiegu usunięcia kamienia i na piaskowaniu, ale nadal mam na jedynce brązowe przebarwienie. Podobno to ślad po leczeniu jedynki w przeszłości... Chciałam zapytać jaki zabieg mógłby usunąć to przebarwienie, gdyż wygląda to nieestetycznie. Poza tym zauważyłam, że między zębami zrobiły mi się niewielkie przerwy. Co mogę zrobić w tej sytuacji? Z góry dziękuję za pomoc.

Drugą alternatywą jest założenie licowek porcelanowych, skoro Pani zauważyła szpary miedzy zębami , to licôwki te szpary zamkną. Ale trzeba sie zastanowić dlaczego te szpary sie pojawiły, skoro wcześniej ich nie było, po drugie czy cienka licówka pokryje to przebarwienie ? Dlatego proszę udać się do swojego lekarza prowadzącego i poprosić o poradę. Pozdrawiam :)

Przerwy pomiędzy zębami powstały na skutek usunięcia złogów nazębnych ( tak ma być ) - jeśli jednak szczeliny są duże i przeszkadzają Pani w codziennym życiu trzeba udać się na konsultację ortodontyczną.
Samo przebarwienie należy zbadać w gabinecie stomatologicznym - jest kilka metod, które mogą sobie z nim poradzić, jednak konieczne jest poznanie etiologii zabarwienia.