Jaki zabieg wybrać na drobne przebarwienia i zmęczoną cerę?

Witam, mam 37l i jak dotad nigdy nie korzystalam z zabiegow med.estet. Obawialam sie i widzac czesto "uzaleznione" od tego zjawiska Panie - przerazalam sie :) Ale nie jestem zadowolona z wygladu i kondycji mojej cery - drobne przebarwienia, drobne wypryski, szara, zmeczona, pozbawiona zycia, z pewnoscia - postarza. Regularnie korzystam z zabiegow kosmetycznych, ale to raczej odpreza niz daje jakies efekty. Mieszkam we Francji, co miesiac jestem w Wawie. Co by mi Pani poradzila? Dziekuje!

Witam Panią,

Poleciłabym zabieg nazywany u nas liftingiem volumertycznym.
Polega on na zastosowaniu medycznego światła do redukcji przebarwień. Możemy łączyć w tym zabiegu różne procedury np. ujędrnianie skóry, rozjaśnienie i rozświetlenie przebarwień.
Jedna z ulubionych technologii naszych klientów ponieważ rozjaśnia przebarwienia i w naturalny sposób ( pobudzamy do regeneracji naturalny Pani kolagen) odmładza.
Zapraszam serdecznie na konsultacje podczas, której zdiagnozujemy skórę, weźmiemy pod uwagę obecny Pani stan zdrowia i zaproponuje Pani odpowiednią terapie.

Pozdrawiam

Prosze udac sie na konsultacje do lekarza medycyny estetycznej i po obejrzeniu skory lekarz dopiero bedzie mogl doradzic konkretne zabiegi.Na przebarwienia czesto stosuje sie zabieg cosmelan/dermamelan, peelingi medyczne, na odzywienie skóry stosujemy zabiegi z mezoterapią, kwasem hialuronowycm, lasery.

Dzień dobry,

Pierwszym krokiem powinna być wizyta w klinice medycyny estetycznej. Po dokładnym obejrzeniu Pani cery oraz przeprowadzeniu wywiadu specjalista zaproponuje odpowiedni zabieg. Proszę pamiętać, że nie istnieje cudowny, jednorazowy zabiegu, po którym wszystkie niedoskonałości znikną. Zazwyczaj, dla osiągnięcia zadowalającego efektu rekomendowana jest seria zabiegów a przebudowa skóry to długi proces. O cerę należy dbać o każdej porze roku zarówno korzystając z zabiegów gabinetowych jak i pamiętać o pielęgnacji domowej. Na przebarwienia dobrze sprawdzają się peelingi chemiczne, cosmelan, natomiast w celu rewitalizacji skóry polecam mezoterapię laserową, igłową, mikroigłową. Jeżeli zależy Pani na ogólnym odświeżeniu cery, wyrównaniu kolorytu, złuszczeniu martwego naskórka świetnie sprawdzi się mikrodermabrazja laserowa wykonywana laserem frakcyjnym eCO2. Zabieg powinien być odpowiednio dobrany do Pani rodzaju i problemu cery.

Pozdrawiam serdecznie.