Jaki zapis BHCG oznacza patologię?

Dzień dobry. Mam 31 lat zrobiłam dziś badania HCG i wyszedł wynik 6756,2 mUl/ml a wiem, że jest to 3 tydzień ciąży-czy to oznacza ciążę bliźniaczą bądź patologię ciąży?

Milena Lubowicz

Wynik BhCG należy skorelować z wiekiem ciąży z usg. Dopiero łącznie można określić czy mamy do czynienia z patologią. Także zalecam wizytę u lekarza ginekologa.
Pozdrawiam