Jakich badań kontrolnych mogę się spodziewać po zabraniu prawa jazdy?

Witam po pozytywnych 1 badaniach po zabraniu prawa jazdy za alkohol dostałem termin za 6 miesiącu i on się zbliża jakich badań mogę się spodziewać czy będzie to kontrolne badanie kierowcy czy znów pełne badanie jak za 1 razem

Witam, orzeczenia lekarskie lub psychologiczne po zatrzymaniu prawa jazdy gdy kierujący znajdował się w stanie nietrzeźwości lub w stanie po użyciu alkoholu albo środka działającego podobnie do alkoholu, wydaje się bezterminowo. Jeżeli otrzymał Pan orzeczenie terminowe ważne na pół roku, może oznaczać to że istniały jakieś czynniki warunkujące tak krótki okres ważności. Kolejne badania przeprowadzane są pełne aby stwierdzić brak lub istnienie przeciwskazań do kierowania pojazdem.
Pozdrawiam
Dorota Nowacka