Jakich balsamów brązujących używać mając znamiona skórne?

Witam. Mam na ciele dosyć dużo znamion, znamiona kontroluje, sprawdzam czy sie nie powiększają, a raz do roku chodzę do dermatologa. Unikam opalania, ale ponieważ wygladam jak "córka młynarza" chciałabym stosować balsam brązujący, aby nadać jakiegoś delikatnego kolorytu. Czy takie balsamy mogę stosować?

Tak, można stosować wszelkie samoopalacze, jednak trzeba pamiętać o ochronie przeciwsłonecznej. Prawdziwa opalenizna chroni skórę jak filtr, sztuczna nie chroni wcale.