Jakich kosmetyków używać do cery mieszanej i wrażliwej?

mam cere mieszana i chyba wrazliwa poniewaz po umyciu jej zelem czy pianka wystepują zaczerwienienia i lekkie pieczenie , czy mam skorę wrazliwa? jezeli tak to jakich kosmetykow uzywac do cery mieszanej czy wrazliwej?

Mgr Jolanta Gajda Kosmetolog

Witam,
polecam konsultację u kosmetyczki, która doradzi kosmetyki do pielęgnacji domowej po obejrzeniu skóry. Na początek proszę zamienić żel do mycia na płyn micelarny, który jest bardziej odpowiedni dla skór wrażliwych. Po jego stosowaniu nie powinna Pani odczuwać pieczenia ani ściągania skóry.