Jakich leków powinna unikać osoba z głuchotą jednostronną?

Posiadam głuchotę jednostronną. Jakich leków powinienem unikać, żeby nie pogorszyć stanu zdrowego ucha?

Przyczynę tej głuchoty trzeba wyjaśnić do końca. Może coś jeszcze da się zrobić? Czytaj każdą ulotkę leków w punkcie działania niepożądane tam będzie napisane :ototoksyczny: aspiryna też uszkadza słuch. I pamiętaj żadnego zawodu w hałasie.