Jakich witamin brakuje przy skurczach w palcach?

Mam skurcze w palcach u stop, zawsze jest to jeden i ten sam palec u lewej stopy, okropny bol. Przez pare minut choc wyda to sie smieszne chodze na boku tej stopy. Jakich witamin brakuje?

Dzień Dobry,

skurcze a niedobory magnezu to mit! Głównie skurcze występują z powodu zaburzenia gospodarki wodno-elektrolitowej oraz przewodnictwa nerwowo-mięśniowego. Polecam wykonać podstawowe badania krwi a do tego dokonać oceny obecnego sposobu żywienia i stanu nawodnienia.

Pozdrawiam,
www.nutricus.pl