Jakich zabiegów unikać przy nadciśnieniu?

Mam 67 lat i choruję na nadciśnienie i migotanie przedsionków który wystąpiło 2 razy od 2016r.Byłam umiarawiana farmakologiczne.Mam pytanie jadąc do sanatorium jakich zabiegów powinnam unikać?Ostatnio w Kołobrzegu podczas migotania lekarz wspominał o magnetroniku,źe to on mi wywołał to migotanie po 10 miesiącach przerwy od 1 migotania i źe nie powinno się jechać nad morze chorując na migotanie w październiku.Teraz jadę w maju i proszę bardzo o odpowiedź.Pozdrawiam

Lek. Michał Lenard

Lekarze w sanatorium będą najlepiej wiedzieli, jakie zabiegi są dla Pani odpowiednie, dlatego sugeruję postępować zgodnie z ich zaleceniami. Pozdrawiam!