Jakie badania hormonalne przy zespole lękowo-depresyjnym?

Serdecznie prosze o odpowiedz na moje pytanie :) jakie badania np hormonów powinnam wykonac przy zespole lękowo-depresyjnym. Nie dzialają na mnie lekarstwa, w większośc i odczuwam bardziej stany lękowe niż depresyjne, w miarę dobrze funkcjonuję.

Jednakże w momencie, gdy nie działają na Panią lekarstwa zasadne wydaje się podjęcie psychoterapii do czego serdecznie namawiam.