Jakie badania krwi mam zrobić, aby móc już z nimi przyjść do lekarza?

Witam , robiłem usg i wyszło ze mam guzki na tarczycy. Ogólnie mimo ze ćwiczę 4 razy w tygodniu nie mogę schudnąć , cały czas jestem senny mimo ze śpię conajmniej 10h. Nie mam motywacji do działania. 3 marca mam umówiona wizytę u endrokrynologa . Jakie badania krwi mam zrobić, aby moc już z nimi przyjść do lekarza i na ich postawie mógł postawić wstępna diagnozę . Jaki jest ich szacowany koszt? Pozdrawiam .

Lek. Paweł Szadkowski

Pana objawy mogą nasuwać podejrzenie niedoczynności tarczycy, ale też innych chorób. Przed wizytą może Pan wykonać badanie morfologii krwi z rozmazem, TSH, FT4, FT3 i anty-TPO. Może to przyspieszyć diagnozę.