Jakie badania laboratoryjne wykonać przed zabiegiem z kwasem hialuronowym?

Dziękuję za odpowiedź na moje pytanie jednak nie wiem jakie dokładnie badania labolatoryjne krwi mam wykonać? Przypomnę, że mam 35 lat,choruję na Hashimoto i chciałbym ujędrnić skórę poprzez zabiegi z kwasem hialuronowym ( Te zabiegi są wykonywane tylko w przypadku gdy poziom przeciwciał jest bardzo niski - nieaktywna faza choroby). Co może się stać gdybym takiemu zabiegowi się poddała?Z góry serdecznie dziękuję.

Szanowna Pani
Choroby autoimmunologiczne w fazie aktywnej a do takich należy choroba Hashimoto stanowią przeciwwskazanie do zabiegu z kwasem hilaluronowym iniekcyjnym.Gdy choroba będzie w okresie wyrównania a poziom aTPo niski może Pani pokusić się o powyższy zabieg.
Może obecnie jesienią pomyśli Pani o innych sposobach revitalizacji skóry?IPL peelingi rollery medyczne?
Pozdrawiam i życzę cierpliwości.

Pyta pani jakie badania wykonać przed zabiegiem, aby mieć pewność, żę nie ma zaostrzenia choroby.
Otóż powinna Pani oznaczyć poziom TSH , fT3, fT4 oraz przecowciał p. tarczycowych.
jeżeli badania są w normie zabieg mozna wykonać.