Jakie badania mam jeszcze wykonać przy powiększonych węzłach chłonnych?

Witam. Proszę o pomoc. Od jakiś 2 miesięcy borykam się z powiększony i wezlami chlonnymi na karku i szyi. Miałam robiona tomografie płuc i wykazała reszgkowa grasice o wielkości 2, 7 mm. Miałam usg jamy brzusznej i wszystko w porządku. Morfologia z rozmazem wyszła w porządku. Mam chore zatoki orxynosowe(wynik tomografii głowy z kontrastem. Tomografia płuc również była z kontrastem. Mimo tyłu badań wezly chłonne są powiekszone. Robiłam również usg węzłów chłonnych szyjnych (bez karku) wyszło że są drozne. Proszę o odpowiedź jakie badania powinnam jeszcze wykonać. Boję się strasznie że może to być chloniak bądź coś innego. Zaznaczę że wezly chłonne raz bolą a raz nie. Martwię się strasznie. Również było robione zdjęcie rtg kręgosłupa szyjnego-lordoza. Proszę o rozszerzona odpowiedź bo już naprawdę nie wiem czego mam się chwytać. Dwa miesiące temu wbc wyszło prawie 13 tys. Ostatnio morfologia była ok jeśli chodzi o leukocyty itp. Wbc nie byki robione teraz tylko 2 miesiące temu.

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Nie dowie się pani na 100 proc co jest przyczyną bez biopsji. Jest to bezpieczny zabieg a rozwiewa dużo wątpliwości diagnostycznych. Pozdrawiam.