Jakie badania mogę jeszcze zrobić w celu dowiedzenia się o przyczynie moich dolegliwości?

2 m-ce temu miałam cc. Robiono mi je podczas przeziębienia. W kolejnych tygodniach dopadły mnie kolejno infekcje: intymna, zapalenie piersi a następnie obudziłam się z przeszywającym bólem głowy, nasilającym się przy nachylaniu. Lek rodzinny stwierdził zatoki i przepisał antybiotyk (ten sam, który 2 tyg wcześniej skończyłam brać na zapalenie piersi). Od tego czasu minęły 2 tyg a cały czas towarzyszą mi wędrujące, kłujące bóle głowy (skronie, czołowa, czubek, czasami tył), kręci mi się w głowie, czasami miewam częstoskurcze serca (kardiolog nie stwierdził nieprawidłowości). Byłam u neurologa, który po krótkim wywiadzie stwierdził, że to przemęczenie i pora roku... Nadal się jednak niepokoję co mi dolega. Wyniki morfologii, żelaza, ferryny, magnezu w normie mimo, że robiłam podczas krwawienia połogowego. Jakie badania mogę jeszcze zrobić w celu dowiedzenia się o przyczynie moich dolegliwości? Może TK lub RM?

Witaminy w ciąży

Witam!
Proszę się udać do Poradni Zdrowia Psychicznego, zrobią kilka testów diagnostycznych, ocenią poziom lęku i niepokoju wewnętrznego, podatność na sugestię, profil osobowości i po zdiagnozowaniu zaproponują odpowiednią metodę działania. Zaburzenia i napięcia emocjonalne mogą imitować każdą chorobę somatyczną. Dość charakterystyczne są dolegliwości "wędrujące", czyli ze zmienną lokalizacją, oraz mała podatność na typowe leki. Robienie w nieskończoność nowych badań diagnostycznych mija się ze "zdrowym rozsądkiem".
Powodzenia
W. Łuczkowski.