Jakie badania mogłabym wykonać na sprawdzenie płodności?

Mam 27 lat i staram się o dziecko od około 2 lat... Nie wiem w czym jest problem bo miesiączkuje normalnie praktycznie "terminowo" i podczas stosunku uwzględniam dni płodne i dalej jest coś nie tak. Jakie badania mogłabym wykonać na sprawdzenie płodności? Mieszkam w Niemczech i czy nazwa badania będzie taka sama jak w Polsce?

Lek. Tomasz Budlewski

Nie ma jednego badania , nalezy wykonać diagnostyke zarówno u Pani jak i u partnera. Proponuje udac się do lekarza ginekologa