Jakie badania możemy jeszcze wykonać przy staraniach o dziecko?

Witam. Staramy się z mężem o dziecko od 10 miesięcy. Mam 26 lat mąż 28. Trafilismy na super lekarke która nie zbagatelizowala naszego problemu i mamy zrobione badania hormonalne hsg monitoring cyklu a mąż badanie nasienia wszystko w normie. Jakie badania moznaby jeszcze wykonać? Jeśli do czerwca nam się nie uda mamy skierowanie do kliniki

Szanowna Pani myślę że zrobione badania są wystarczające, ewentualnie może Pani zbadać stężenie AMH