Jakie badania oprócz morfologii wykonać w przypadku zmęczenia?

Od jakiegoś czasu czuje się gorzej, mam mniej siły, szybciej się męcze i łatwiej lapie infekcje. Do tego mam podkrążone oczy i jest mi zimno. Podejrzewam, że może to być wynik przepracowania i stresu ale wszystko pojawiło się jeszcze przed tym. Chciałbym wykonać dodatkowe badania krwi, co oprócz podstawowej morfologii warto jeszcze sprawdzić, żeby lepiej poznac przyczynę moich dolegliwości.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się do lekarza rodzinnego, po wstępnym badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.