Jakie badania po dwóch latach nieudanych prób o ciążę?

Od ponad 2 lat nie mogę zajść w ciążę. Owulacje potwierdzone wielokrotnie, hormony ok, nasienie ok, hsg ok, histeroskopia ok. Cykle regularne 28-29 dni, bardzo bolesne @. 3 inseminacje nieudane. Chciałabym rozpocząć diagnostyke immunologiczną, ale nie wiem od czego zacząć? Czy jest sens robić badania na zespół antyfosfolipidowy p.kardiolipinowe i toczen? komórki nk? p. przeciwjądrowe? p.przeciw antygenom łożyska? itp?

witam,
mogą się Państwo zgłosić do kliniki leczenia zaburzeń płodności, gdzie odpowiedni specjaliści zajmą się Państwem i poprowadzą dalszą diagnostykę.
Można oznaczyć przeciwciała p/kardiolipinowe, koagulant toczniowy