Jakie badania po trzech latach starań o ciążę?

Witam mam problemy z mężem z zajściem w trzecia ciążę. Jestem po dwóch cesarskich dzieci miały do 3 kilogramów wagi. Drugi poród cc miałam skomplikowany z powodu pekniecia macicy. Od drugiego porodu minęło prawie sześć lat a od trzech lat z mężem przestaliśmy sie zabiezpieczac prezerwatywami to nasza jedyna forma antykoncepcji. Mój mąż 4 lata temu zachorował na ospe wietrzna gdyz w dzieciństwie nie chorował. Ospa u męża przebiegla zwyczajnie . Czypowinnam się udać do lekarza na jakieś badania ?

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję udac sie do lekarza ginekologa aby ocenić w usg ewentualne nieprowidłowości w macicy po peknięciu.