Zapytaj lekarza

1 , 0 2 0 , 3 4 8

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Jakie badania powinienem zrobić w celu diagnozy nietolerancji jajek?

Witam. Ja chciałem się zapytać jakie badania powinienem zrobić w celu diagnozy nie tolerancji jajek? Zauważyłem, że jeśli spożyje cokolwiek co zawiera jajka w składzie zaczynam mieć gazy jelitowe i zaczynają mi wyskakiwać po dwóch, trzech dniach pojedyncze wypryski na skórze, zależnie ile spożyje takiej żywności. Chce się upewnić, ale nie wiem jakie badanie zrobić?
MĘŻCZYZNA, 31 LAT 9 miesięcy temu

Co na otyłość brzuszną?

Otyłość brzuszna niesie bardzo negatywne konsekwencje dla zdrowia. Jest to nie tylko problem medyczny, ale także ekonomiczny i społeczny. Prof. Wojciech Drygas informuje, o czym należy pamiętać, podczas walki z tą chorobą.

Mgr Monika Frank Dietetyk, Poznań
77 poziom zaufania

Dzień dobry! Najlepszym rozwiązaniem będzie oznaczenie w surowicy krwi klasy przeciwciał IgE specyficznych F1. Jeśli wynik okaże się pozytywny, to oznacza, że występuje alergia pokarmowa na białka jaja kurzego. Odpowiedź dla Ciebie opracował zespół poradni Mój Dietetyk w Poznaniu. Zachęcamy do skorzystania z indywidualnej porady żywieniowej (w gabinecie stacjonarnym lub online), w ramach której dietetyk przygotuje dietę dostosowaną do stanu zdrowia i trybu życia. Zapraszamy do kontaktu, istnieje możliwość skorzystania również z porady on-line – bez wychodzenia z domu! Pozdrawiam serdecznie! Monika Frank, Dietetyk www.poznan.mojdietetyk.pl poznan@mojdietetyk.pl tel. 698 418 306 Warto również przeczytać: Alergia na jajka.http://www.mojdietetyk.pl/artykuly/alergia-na-jajka.html?c=2

Dietetyk udzielający konsultacji dietetycznych w poradni w Poznaniu.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy