Jakie badania powinna wykonać osoba z bladą skórą, rozdrażniona i senna?

Witam.od ppewnego czasu moj maz jest jakis rozdrazniony. Zdenerwowany,ciagle zmeczony,senny i ma czesto uczucie gorąca i poci sie. Zauwazylam tez bladosc skory. Pod jakim katem zrobic badania ? Czego tonie moga byc objawy ?

Lek. Tomasz Budlewski

udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć. , a jakie ciśnienie tętnicze ?