Jakie badania powinna wykonać osoba z objawami nudności i bólem podbrzusza?

Witam od dłuższego czasu mam problemy ze zdrowiem zaczęło się od nudności, później złe samopoczucie, zmęczenie, bóle brzucha, bóle głowy, refluks, zgaga. Miałem robione badania krwi i moczu, wszystko w normie minimalnie zwiększony procent monocytów. USG brzucha wszystko w normie nie widać żadnych uszkodzeń, kamieni. Nie wiem co dalej robić, co to może być ? Jakie badania powinienem jeszcze wykonać ? https://imageshack.com/a/OK9l/1

W przypadku takich dolegliwości warto byłoby jeszcze wykonać gastroskopię, aby ocenić dokładnie górny odcinek przewodu pokarmowego. O dalszym postępowaniu powinien zadecydować lekarz prowadzący.