Jakie badania powinnam dalej wykonać przy niedoczynności?

Witam, Mam 26 lat. Od stycznia nie mam miesiączki.Wtedy zbadałam prolaktynę 692,40 mIU/ (norma 102 -496 H). Dwukrotnie została mi przepisana luteina. Miesiączki nadal nie miałam. Przytyłam. Mam problemy z pamięcią. Teraz zbadałam TSH 2,63 (N: 0,27-4,2), ATPO 12,5 (N: <34), testosteron 0,99 (N:0,22-2,9), FT4 13,32 (N12-22). Czy to niedoczynność tarczycy? Jakie badania powinnam dalej wykonać?

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze nalezy zweryfikować poziom prolaktyny i wykonać test obciążenia . Prosse zgłosić się do endokrynologa