Jakie badania powinnam wykonać przy silnych zawrotach głowy?

co moze byc przyczyną zawrotów głowy do tego stopnia ze przez kilka godzin nie da rady wstac się z łózka. Jakie badania powinnam wykonać?

Witam, zalecane byłyby pomiary ciśnienia, łącznie z próbą pionizacyjną, jak i ocena morfologii, glikemii i badanie laryngologiczne. Oczywiście badanie lekarskie to podstawa. Proszę zwrócić uwagę na objętości spożywanych płynów - odwodnienie może prowadzić do takich objawów