Jakie badania powinnam zrobić, jeżeli codziennie mnie mdli?

Witam. od tygodnia gdy wstaję rano strasznie mnie mdli. cały czas kręci mi się w głowie, jest mi niedobrze. mało jem, praktycznie max 500kcal dziennie albo i mniej . nie czuję potrzeby jedzenia, jeżeli coś zjem wymiotuje . muszę się zmuszać, aby cokolwiek zjeść. strasznie mnie boli brzuch, myślę że to są okolice żołądka. Co mi może dolegać? Jakie badania powinnam zrobić?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udac się do lek rodzinnego po wstępnym badaniu będzie można coś więcej powiedzieć. Czy taka Głodówka jest od dawna?